Kurumsal

Hakkımızda

Firmamız bünyesinde bulunan Dünya'nın önde gelen markalarının bulunduğu Elektrik ve Otomasyon malzemeleri toptan satışı ile ilgili, merkez ve dağıtım yeri GEMLİK - BURSA' da yerleşik olan firmamız 2009 yılından itibaren sektörüne hizmet vermektedir.
 
Genel olarak elektrik malzemeleri satışı ile ilgili firmamız bünyesinde bulunan çözüm ortakları ile birlikte müşterilerine kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla vermeyi her daim hedef edinmiştir.

Bölgemiz dahilinde bulunan sanayi iş bölgelerine gün içerisinde yapılan servis hizmetlerimizde, verilen siparişlerin zamanında teslimi ,kaliteli ürün satışı ile müşteri memnuniyetini her zaman ön plana almış ve bunu ilke edinmiştir.

Firmamız stoklarında bulunan ürünlerin stok miktarları ve çeşitliliği de malzeme temininde müşterilerimizin siparişlerinde istenilen ürün, istenilen miktarda ve zamanında müşterilerimize teslim edilmekte ve müşterilerimizin istek ve talepleri derhal değerlendirilmekte ve cevaplanmaktadır.
 
Sanayinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek güçte olduğunu ve Türkiye'nin lider firmaları arasına girmek için her geçen gün yerini sağlamlaştıran firmamız, yüksek satış gücünün sağlamış olduğu stoklama ve tedarik gücünü, son kullanıcı müşterilerine der dağim yansıtarak ve bayiliklerini çoğaltarak hızlı bir büyüme ile yoluna devam etmektedir.

Misyonumuz

Müşteri odaklı ürün yelpazesi, yenilikçi ürünler, ürün kalite ve güvencesi ve fiyat performansıyla uygun ödeme koşulları ve iyi hizmet amacıyla, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkararak, kurumsal ve perakende müşteri pazarını geliştirmek.

Temel Amacımız

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın yaşam kalitelerini, konforlarını ve memnuniyetlerini en üst noktaya taşıyıp devamlılığını sağlamaktır.