EAE

EAE Aydınlatma kullandığı makina, ekipman ve tecrübeli personeli ile güvenlik ve fonksiyonel alt yapısı çözülmüş 20.000m2 kapalı alanda katma değeri yüksek ürünler üretmektedir.

EAE Aydınlatma üretiminde “YALIN ÜRETİM” tekniğini benimseyerek personelini düzenli eğitimlerle sürekli bilinçlendirmektedir.

alcak_gerilim_schneider-4.jpgÜretim aşamasında ‘yalın üretim’ modeli ve anlayışını esas alınmaktadır. Bu sayede; üretimde performans, verimlilik ve hız hedef alınırken oluşabilecek gereksiz israfı asgari düzeye indirmek hedeflenmektedir.

EAE Aydınlatma uluslararası geçerliğe sahip ISO 9001:2008 kalite sertifikasıyla çalışanlarına sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamaktadır.

Teknik ofis departmanın da çalışan mühendis ve teknik personellerin özel müşteri taleplerine sunduğu çözümler ile müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Satınalma departmanındaki aydınlatma sektörüne hakim teknik çalışanların yaptığı özverili çalışmalar ile kaliteli malzemeleri en uygun maliyetlere alarak firmamızın rekabetçi fiyatlara ürün satışına imkan sunmaktadır.

EAE katalog ve EAE fiyat listesi için aşağıdaki linklere tıklayınız.